Avaleht  »  Haagiste valik

Trailer range EST

Anna meile oma soovist teada ja teeme sulle personaalse pakkumise.

Race Sport

Alates 11141+km

Uhiuus Brian James Trailers haagis Race Sport on igas mõttes Brian James Trailer alates veopeast kuni tagatuledeni välja. Projekteerimise,edasiarendamise ja toote kvaliteed tõstmisel on saavutatud uus tase ja Brian James Trailers insenäride ja disainerite käe all on valminud uus haagis RACE SPORT. Mõõdud 4,5x2,0m, 5,0x2,0m ja 5,5x2,1m.

Loe rohkem

T-Transporter

Alates 4348+km

Uus T Transporter seeria on edasiarendus meie eriti edukast TT seeria mudeli disainist, mille seeria sünd pärineb Brian James Trailers`i alguspäevadest 1979. Jätkates samu traditsioone siis uus T Transporter seeria katab kõik sõidukite tänapäevase transpordinõuded. Haagis on eeskätt ehitatud teenuseosutajale igapäevaseks kasutamiseks kuid samas ka erakliendi transpordivajadusi silmas pidades, haagise iga operatsioon on lihtne ja tõhus.

Loe rohkem

Race Transporter 6

alates 22369€+km

Race Transporter 6 (sisemõõdud: 5,5m, 6,0m ja 6,5m)pakkudes kahte laiust 2,13m ja 2,35m, Race Transporter 6 on seega väga võimekas haagis, mis suudab vedada laiasid võidusõiduautosid. Lisaruum on hindamatu väärtusega, kuna see loob suurepärase töökeskkonna igapäevaseks kasutamiseks ning on ühtlasi väiksematele võistkondadele mugav variant töö tegemiseks ka võidusõitudel. Lisaks kvaliteetsele ehitusele ja mitmetele haagises leiduvatele ladustamiskohtadele, aitavad nõudmisi rahuldada ka mitmed erilised funktsioonid. Näiteks on Race Transporter 6-l saadaval kaugjuhitav süsteem, mis on ideaalne variant treileri manööverdamiseks

Loe rohkem

Race Transporter 5

Alates 16 078EUR+km

Haagisel Race Transporter 5 (sisepikkused: 5,0 ja 5,5m) on kõrgetasemeline standardvarustus, et pakkuda tööplatvormi kõigile omanikele, olgu nad äri- või erasfäärist. Race Transporter 5 mudeleid on võimalik tellida erinevate pikkuste, laiuste ja võimsustega. Madala alusega šassii võimaldab stabiilset ja ohutut pukseerimist. Kõigil Race Transporter 5 mudelitel on hüdrauliliselt toimiv kaldalus koos täislaiuses luukrambiga. Alumiiniumist ja terasest valmistatud uksel on ühtne sulgemis- ja lukustusmehhanism ning terviklik kere, andes viimistletud välimuse. Tulenev laadimisvõimalus sobib enamikule sport- või võidusõiduautodele.

Loe rohkem

Race Transporter 4

Alates 14762+km

Haagis Race Transporter 4 (sisepikkused: 5,0 ja 5,5m)on ideaalne, kui on vaja pakkuda suurt, funktsionaalset ja täiesti suletud transportimisruumi sõidukitele – keskmise suurusega sõiduautode ja suuremate sõidusõiduautodeni välja. Kõigil selle seeria mudelitel on täislaiuses ja – kõrguses tagumine luukramp, mida käitab gaasvedru – lihtne ligipääs. Kaldalusega mudelid mahutavad madala kliirensiga võidusõiduautosid ja kõrvaldavad laadimisprobleemid. Nagu kõik Race Transporteri mudelid, valmistatakse ka Race Transporter 4 täielikus kooskõlas ELi õigusnormidega: see vastab Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 2007/46/EÜ n

Loe rohkem

Race Shuttle 3

Alates 11016+km

Race Shuttle 3 kubiseb ainulaadsest ja novaatorlikust disainist. Täiesti monoliitne keha võimaldab kõrgele tõstmist – paljastub laadimisplatvorm, mis on sarnane avatud haagisele. See võimaldab suurepärast ligipääsu haagisesse sõiduki kinnitamiseks; seejärel tõmmatakse kate alla ja see lukustatakse, et auto tervenisti sisse sulgeda. 2013. aastal on seeria laienenud uute 2000 kg ja 3000 kg täismassiga mudelite võrra, mis lisandusid populaarsele 2600 kg täismassiga mudelile – kõigi puhul on võimalik valida fikseeritud alus või hüdrauliline kaldalus.

Loe rohkem

Race Shuttle 2 & SR1 Radical special edition

Alates 8 309+km

Race Shuttle 2 pilkupüüdev klaaskiuga sarrustatud polüestervaigust valmistatud merekarbi koja kujuline pealisehitus võimaldab lihtsat laadimist ja on ohutu, lisaks pakub see klassikalise auto transportimisel turvalisust madala aerodünaamilise takistuse tõttu.

Loe rohkem

UUS! General Plant

Alates 2 539+km

Kerge kaal ja madal šassii tagavad, et selle universaalhaagise uhiuus konstruktsioon loob teiste toodetega võrreldes otsesed eelised. Tutvuge põhjalikumalt, et näha, kuidas talitluse iga detaili peale on hoolikalt mõeldud ja neid spetsiifiliselt parendatud. General Plant on hõlpsa pukseerimise ja ohutu laadimise kehastus. Eriti tugeva konstruktsiooniga šassii toetab vastupidavat mittelibiseva põranda platvormi tsentraalselt pinna kogu ulatuses.

Loe rohkem

CarGo Digger Plant 2

Alates 2 858 € +km

Brian James CarGO Digger Planti haagised on saadaval šassii pikkusega 2,8 või 3,2 m ning laiusega 1,3 või 1,7 m. Mitmete sisemiste ja välimiste kinnituspilude ja -rõngaste ning spetsiaalse kopatoe tõttu pole koorma kinnitamine kunagi varem nii lihtne olnud. Iga Brian Jamesi haagis on valmistatud täielikus kooskõlas ELi standarditega, neil on tsingitud tugev ja kerge terasest šassii, iseseisev vedrustus ning kõrge kvaliteediga tüübikinnitusega valgustus.

Loe rohkem

Cargo Connect Compact – Uus mudel!

Alates 1 900€+km

CarGO Compacti seeria on sobiv kasutamiseks professionaalselt ja universaalselt eraviisiliselt. Selle peamised omadused on äärmiselt vastupidava ja kerge konstruktsiooniga šassii ning kompaktne suurus. Lisaks sellele on saadaval mitmed suurused ja võimsuskonfiguratsioonid.

Loe rohkem

CarGo Tipper2 kallurhaagis

Alates 3 825€+km

CarGO Tipper on mitmekülgne haagis, mis suudab transportida raskeid materjale, suuri
masinaid või isegi madala kliirensiga niidukeid, lisaks sadadele teistele rakendustele. CarGO
Tipper jagab teiste Brian Jamesi haagiste põhitugevusi ja sobib ühteviisi kasutamiseks
nii maanteedel, kõrval- kui kruusateedel. Selle sarja tooteid käitatakse elektriliselt ning
kaugjuhtimispult on standardne.

Loe rohkem

CarGO Connect UUS

Alates 3 949€+km

CarGO Connect on kauba ja sõidukite veohaagiste seas üks paremini kohandatavaid. Suur hulk uusi ja ainulaadseid lahendusi võimaldavad nõudmise korral täiusliku paindlikkuse tagamiseks rekonfigureerimist. Iga saadaval olev valik on lisatav või eemaldatav igal ajal nii äsjaostetuna, kui ka edaspidi.

Loe rohkem

C2 Blue and C4 Blue

Alates 2 250€+km

C2 Blue ja C4 Blue haagised on mõeldud sõiduautode veoks. Saadaval on mitmesuguste mõõtude ja konfiguratsioonidega, nii ühe- kui kaheteljelisi variante. Haagise platvormi sisse on integreeritud mugavad hoiulaekad.

Loe rohkem

A2 Transporter & A4 Transporter

Alates 2 733€+km

Uue Transporteri haagiste valiku moodustavad tugeva tsingitud šassii, madala laadimiskõrguse ning kuni 2600 kg täismassiga autoveotreilerid. Transporter haagised on sobilikud eelkõige eriotstarbeliste masinate (näiteks motorsport) transpordiks. Tagumised vedrudel reguleeritavad tugijalad on ülimalt mugavad abimehed.

Loe rohkem