Avaleht  »  Meist

Meist

Inglismaa südames, maailmakuulsa Silverstone’i ringraja läheduses on Brian James Trailers alates ettevõtte asutamisest 1979. aastal – ligi 40 aastat – valmistanud kadestusväärselt mitmekülgseid kvaliteethaagiseid.

Usume alternatiivsesse lähenemisse asjadele ja naudime ootuste ületamist, mistõttu on iga klient rohkem kui 15 aasta vältel lõiganud kasu meelerahust, mida toob ainulaadne 5-aastane haagise šassii garantii.

Meie hiljutine arendus terve seeria kaubandusliku kvaliteediga haagiste näol on kehtestanud uued standardid – saavutatud on äärmiselt kvaliteetne konstruktsioon ja jõudlustase.
Nagu me armastame öelda – „Erinevus on üksikasjades.“ Teame uhkusega, et igat meie klienti koheldakse täieliku professionaalsusega ja tunneme, et teie usalduse ja eelistuse võitmine on privileeg. Täites meie endi ootusi, leiate, et see veebisait on täis teavet ja huvitavaid detaile haagistest.

Menüüs Haagiste valik saate endale leida sobivaima haagise ja samuti leiate ka PDF-vormingus teabelehti, mida saab alla laadida ja vaadata.
Meiega saate ühendust võtta päringuvormi kaudu või saata meile taotluse, et helistaksime teile sobival ajal ja meie kulul.
Haagise rent OÜ on Brian James Trailersi ametlik esindaja Baltikumis, Venemaal ja Soomes.